Paieška
lt en

Tarptautinis menų festivalis „Kai tu šalia“

Tarptautinis menų festivalis „Kai tu šalia“

Birželio 4 dieną Pasvalio kultūros centre nuaidėjo, nuskambėjo VI tarptautinis menų festivalis „Kai tu šalia“, kurį organizavo Pasvalio „Riešuto“ mokykla. Į festivalį atvyko kolektyvai iš visos Lietuvos. Šaunius pasirodymus atsivežė ir kūrybiškai pristatė draugai iš Panevėžio „Šviesos“ ugdymo centro, Raseinių, Linkuvos specialiųjų mokyklų, Kėdainių „Spindulio“, Šiaulių „Ringuvos“,  Šiaulių „Dermės“, Pasvalio „Riešuto“ mokyklų, Molėtų rajono Kijėlių specialaus ugdymo centro, Pasvalio paramos šeimai socialinės globos padalinio. Vaizdo įrašą atsiuntė Suomijos Villa skola mokiniai ir jų vadovė Tua Masar. Pasvalio muzikos mokyklos moksleivė Ieva Rapševičiūtė (vadovė K. Matulienė) padainavo finalinę festivalio dainą „Kai tu šalia“.

Visus susirinkusius ir festivalio organizatorius jautriais žodžiais pasveikino mokyklos direktorė Gintė Januškevičienė ir į renginį atvykę svečiai: Pasvalio rajono savivaldybės vicemeras Viktoras Doda ir Pasvalio kultūros centro direktorius Robertas Lavickas.

Visi kolektyvai buvo apdovanoti rėmėjo VšĮ „Būk geresnis“ (direktorius Arminas Vareika) prizais. Nuoširdžiai dėkojame Pasvalio kultūros centro direktoriui Robertui Lavickui, garso ir šviesos inžinieriams Evaldui Kondrotui ir Sauliui Liukpetriui už suteiktą pagalbą organizuojant renginį, Vilmai Ulskienei – už drabužius renginio vedėjoms, visai darbo grupei – už idėjas, kūrybiškumą, entuziazmą, kruopštų darbą.

Dėkojame vadovams už mokinių paruošimą festivaliui, visiems dalyviams už gerai praleistą laiką, nuoširdžias emocijas, už draugiškumą ir bendrystę, už tai, kad buvote ir esate šalia.


Akimirka iš spektaklio „Coliukė“. Vaidina Kėdainių „Spindulio“ mokyklos mokiniai


Akimirka iš spektaklio „Iš širdies į širdį“. Vaidina Raseinių specialiosios mokyklos mokiniai

                                            Nuotraukų autorė – Ingrida Mainionytė
Mokytojos Rasos Gailiūnienės informacija 

Dalintis Facebook