Paieška
lt en

Dalyvaujamasis biudžetas

2024-04-15

Pasvalio rajono savivaldybės administracija kviečia gyventojus siūlyti idėjas dėl Pasvalio rajono savivaldybės viešųjų erdvių, įvairių laisvalaikio ar infrastruktūros elementų sukūrimo ir įgyvendinimo – kad mūsų Savivaldybė taptų jaukesnė, gražesnė ir patrauklesnė tiek mums, Pasvalio rajono savivaldybės gyventojams, tiek mūsų svečiams.

Dalyvaujamasis biudžetas – tai galimybė kiekvienam Pasvalio rajono gyventojui realizuoti savo kūrybiškus sumanymus gražinant viešąsias erdves ir kartu su Savivaldybe spręsti dėl viešųjų lėšų panaudojimo.

 

Kvietimas gyventojams siūlyti projektų idėjas

2024 m. Dalyvaujamasis biudžetas

Dalyvaujamojo biudžeto projekto idėjas, vadovaujantis Pasvalio rajono savivaldybės dalyvaujamojo biudžeto priemonės įgyvendinimo tvarkos aprašu, gali teikti fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus, nuo š. m. balandžio 16 d. iki gegužės 31 d.

Pateiktų idėjų vertinimas vyks iki birželio 14 d.

Vertinimo metu tikrinama, ar paraiškose pateikti visi dokumentai ir informacija, ar idėjos atitinka reikalavimus – ar gali būti realiai įgyvendinamos, nėra komercinės paskirties ir kt.
 
Už reikalavimus atitinkančias ir atrinktas idėjas kviesime balsuoti.
 
Viešojo balsavimo metu, Pasvalio rajono gyventojai balsuos už labiausiai patikusias idėjas, o vieną laimėjusią idėją 100 proc. finansuos ir įgyvendins Pasvalio rajono savivaldybė.
2024 m. Savivaldybės biudžete gyventojų iniciatyvų projektams finansuoti numatyta 10 tūkst. Eur.

Idėja balsavimo metu turi surinkti minimalų balsų skaičių – 125 balsus.


Viešųjų erdvių sąrašas

Sąmatos formos šablonas

Projekto idėjos pasiūlymo forma

Pasvalio rajono savivaldybės dalyvaujamojo biudžeto priemonės įgyvendinimo tvarkos aprašas


Konsultacijas telefonu ir el. paštu teikia  Pasvalio rajono savivaldybės administracijos specialistai:

  • Finansų skyriaus vedėja Dalė Petrėnienė, tel. +370 686 17 726, el. p. dale.petreniene@pasvalys.lt – pasiūlymų teikimo klausimais;
  • Bendrojo skyriaus vyresnioji specialistė Ramunė Šileikienė, tel. +370 658 34 220, el. p. ramune.sileikiene@pasvalys.lt – bendraisiais administraciniais pasiūlymų teikimo klausimais.

 

Savivaldybės administracijos informacija